S!N bezoekt Friese Boys

KOLLUMERZWAAG – S!N, Sociaal in Noardeast -Fryslânis op werkbezoek geweest bij Friese Boys in Kollumerzwaag. S!N heeft zich ingezet om de renovatie en verlichting mogelijk te maken. Eerder hebben wij ons ingezet voor de renovatie van de kleedgelegenheden van vv de Lauwers en de kantine van tafeltennisclub Dokkum.

De verenigingen in onze gemeente zijn heel belangrijk voor de leefbaarheid en sportiviteit voor onze inwoners. Mark de Boer en Sjoerd Keizer hebben een gesprek gehad met Jan Kempenaar en Django Damsma, bestuursleden van Friese Boys. Zij waren zeer tevreden met de renovatie, de verlichting, de inzet van S!N en de samenwerking met de gemeente.

Mark en Sjoerd hebben ook nog even een balletje getrapt en hoog gehouden. S!N, Sociaal in Noardeast-Fryslân houdt de ballen ook hoog in onze gemeente. Daarna hebben Mark en Sjoerd het verkiezingsprogramma van S!N aangeboden.

Op de foto:
Van links naar rechts: Sjoerd Keizer (S!N), Django Damsma (voorzitter Friese Boys) en Mark de Boer (S!N).